Wykład inauguracyjny programu Quant Scholarship Program

21 10 2020
Zakończone!

Wykład inauguracyjny programu Quant Scholarship Program

W środę, 21 października, na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się wykład inauguracyjny programu stypendialnego Quant Scholarship Program. Początek o godz. 13.00 na platformie ZOOM.

Link do zapisów na egzamin wstępny do projektu dostępny jest tutaj, a link do spotkania zostanie udostępniony w dniu wydarzenia.

Program jest efektem współpracy w obszarze matematyczno-informatycznym pomiędzy Politechniką Wrocławską i Credit Suisse Polska. Jest on dedykowany dla grupy studentów o profilach matematyczno-informatycznych zainteresowanych aplikacją swoich kompetencji w świecie bankowości inwestycyjnej Credit Suisse.

Celem programu jest pokazanie studentom, jak zaawansowana matematyka oraz najnowsze technologie informatyczne kształtują świat finansowy oraz w jaki sposób teoretyczna wiedza zdobywana podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej może być wdrażana do rozwiązywania rzeczywistych problemów finansowych.

Więcej informacji na stronie.