Festiwal Przedsiębiorczości PWrUP!

💡✅📈 Festiwal Przedsiębiorczości PWr UP to cały dzień solidnej dawki wiedzy biznesowej od osób wspierających nowe firmy oraz doświadczonych praktyków biznesu.

https://www.facebook.com/events/516588915970783/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3A%22group_scheduled_post_published%22%7D


📲📈💡W tym roku skupimy się na nowych perspektywach biznesowych, które wynikają z digitalizacji społeczeństwa. Według ekspertów ostatni rok to od 5 do 7 lat postępu w sprawach związanych z narzędziami online. Dzięki tym zmianom nowe biznesy mają szansę zaistnieć, oferując rozwiązania, które byłyby potrzebne dopiero za kilka, a jednak potrzebujemy ich już teraz.


🔵 Co dokładnie się zmieniło?
🔵 Jak inwestorzy podchodzą do nowych pomysłów?
🔵 Jak skutecznie pozyskiwać klientów?


Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas VIII Festiwalu Przedsiębiorczości PWr UP☕🤝🧁 Po wydarzeniu będzie udostępniony networking, podczas którego będziesz mógł porozmawiać z prelegentami oraz innymi uczestnikami wydarzenia. Będzie to świetna okazja, aby nawiązać kontakt z osobami doświadczonymi już w start-upach, ale także takimi które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w biznesie.


Skorzystaj z okazji, weź udział w wydarzeniu!
https://app.evenea.pl/event/pwrup2021/

✅ Wydarzenie odbędzie się online, dlatego możesz być uczestnikiem, niezależnie gdzie teraz się znajdujesz. 🔹 Zastanawiasz się czy świat start-upów jest dla Ciebie?
🔹 Nie wiesz czy opłaca się ryzykować zakładając swoją firmę?
🔹 Brakuje Ci pomysłu na życie po studiach?
🔹 Posłuchaj i sprawdź! “na scenie” festiwalu wystąpią:
👩‍💼 Katarzyna Pala – Dyrektor Rozwoju Biznesu SensDx S.A. – Innowacje diagnostyczne w dobie pandemiii
👨‍💼 Krystian Kulczycki – Prezes PayEye -Biometryczna r-ewolucja made in Poland
Radek Czahajda – Online Training Festival Lead – Jak wykorzystać webinary do rozwoju biznesu?
👨‍💼👨‍💼Jerzy Krawczyk i Andrzej Buczyłowski – TrustMate,
👩‍💼 Magdalena Jabłońska – CEO at Foundation for Technology Entrepreneurship
👨‍💼 Marcin Łaskawski – CEO Divante


W trakcie wydarzenia przeprowadzimy wywiad z
💬 Marekem Zmysłowskim – przedsiębiorcą, inwestor i manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, głównie internetowym
https://marekzmyslowski.com/pl/start-pl/