Logs & Big Data – Byte My Code Academy

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej we współpracy z firmą UBS oraz Wydziałem Podstawowych Problemów Techniki, kołem naukowym White Hats i Samorządem Studenckim Wydziału Informatyki i Zarządzania zapraszają na webinar “Logs & Big Data“.

Logowanie, monitorowanie aplikacji i jej audyt to tematy, z którymi można się spotkać w każdym profesjonalnym projekcie. Podczas warsztatu online Patryk Stopyra, ekspert UBS, podzieli się swoim praktycznym doświadczeniem, omawiając współczesne komercyjne i open-source’owe standardy rozwiązań. Udzieli także licznych wskazówek jak sprawnie zaimplementować skalowalne i bezpieczne rozwiązania oraz poruszy tematykę projektów dużej skali oraz zastosowania Big Data jako rozwiązanie pozwalające na utrzymanie kontroli nad gromadzonymi danymi. Dodatkowo, spotkanie będzie okazją, aby dowiedzieć się o programie stażowym w UBS.

Kiedy?

Warsztat odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca o godzine17:00.

Gdzie?

Spotykamy się online za pośrednictwem platformy WebEx. Udział jest bezpłatny.

Jak wziąć udział?

Wystarczy kliknąć w poniższy link rejestracyjny. W odpowiedzi wygenerowane zostanie potwierdzenie rejestracji z zaproszeniem,  które zostanie wysłane na adres mailowy użyty podczas rejestracji.

Rejestracja na wydarzenie już otwarta: https://ubsevents.webex.com/ubsevents/onstage/g.php?MTID=e5374407cb3c81a78347e73edb61c6c68

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasze wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/603502590518732/