­čĹę­čĆ╝ÔÇŹ­čöČSTA┼╗YSTA W DZIALE KONTROLI JAKO┼ÜCI ­čžĹ­čĆŻÔÇŹ­čöČ 149 wy┼Ťwietle┼ä1 aplikacja

Lubisz i chcesz wystartowa─ç w pracy technologa? Cechujesz si─Ö pracowito┼Ťci─ů i chcesz podj─ů─ç nowe wyzwanie? Interesuje Ci─Ö praca na najwy┼╝szych obrotach u jednego z wiod─ůcych producent├│w w├│d i napoj├│w? Je┼╝eli 3 x odpowiedzia┼ée┼Ť tak, to chcemy Ci─Ö pozna─ç!

O nas:
­čĺŽOd 30 lat wydobywamy najwy┼╝szej jako┼Ťci naturaln─ů wod─Ö mineraln─ů i ┼║r├│dlan─ů
­čĺŽNasza woda cechuje si─Ö wysok─ů jako┼Ťci─ů i pierwotn─ů czysto┼Ťci─ů- nie wymaga uzdatniania
­čĺŽW Przem─Öckim Parku Krajobrazowym, obj─Ötym obszarem Natura 2000 mamy 6 studni o g┼é─Öboko┼Ťci ok. 55 m
­čĺŽButelkowanie nast─Öpuje od razu po wydobyciu, przez co woda nie traci na swojej naturalno┼Ťci
­čĺŽDlatego tak dbamy o wyj─ůtkowe miejsce, sk─ůd pozyskujemy wod─Ö.
­čĺŽWdra┼╝amy innowacyjne rozwi─ůzania z my┼Ťl─ů o gospodarce naturalnej
­čĺŽTroszczymy si─Ö o ┼Ťrodowisko, w kt├│rym dzia┼éamy i dobr─ů atmosfer─Ö ka┼╝dego dnia

Chcesz wiedzie─ç wi─Öcej? Znajd┼║ nas na naszych stronach internetowych oraz mediach spo┼éeczno┼Ťciowych!
Facebook: Hermes Sp. z o.o.
Instagram: hermes_amita
Tik Tok: hermes_amita

Mo┼╝esz odby─ç u nas sta┼╝, podczas kt├│rego:
­čž¬Zrealizujesz samodzielny projekt
­čž¬Wsp├│lnie z Pe┼énomocnikiem b─Ödziesz realizowa┼é jego zadania oraz odkrywa┼é tajemnice audyt├│w
­čž¬Od Specjalisty ds. jako┼Ťci dowiesz si─Ö jak zgodnie z prawem wprowadza─ç produkty na rynek oraz jakie wymagania jako┼Ťciowe musz─ů by─ç spe┼énione
­čž¬Wsp├│lnie z Kierownikiem kontroli jako┼Ťci b─Ödziesz nadzorowa─ç proces produkcji oraz kontrolowa─ç jako┼Ť─ç produkt├│w.

Napisz do nas, je┼╝eli:
­čĺžJeste┼Ť studentem ostatnich lat lub absolwentem takich kierunk├│w jak: technologia ┼╝ywno┼Ťci, towaroznawstwo, biotechnologii
­čĺžInteresuje Ci─Ö praca nad ci─ůg┼é─ů popraw─ů jako┼Ťci
­čĺžZnasz pakiet Ms Office
­čĺžPotrafisz pracowa─ç w zespole
­čĺžLubisz wyzwania

Oferujemy
­čĹë­čĆ╗P┼éatny sta┼╝ w pe┼énym wymiarze godzin
­čĹë­čĆ╗Atrakcyjne wynagrodzenie
­čĹë­čĆ╗Wsparcie do┼Ťwiadczonych technolog├│w oraz mentora
­čĹë­čĆ╗Przyjazn─ů atmosfer─Ö
­čĹë­čĆ╗Mo┼╝liwo┼Ť─ç samodzielnego realizowania zada┼ä

A je┼╝eli wsp├│lnie dojdziemy do wniosku, ┼╝e chcemy i potrafimy razem pracowa─ç ÔÇô> oferujemy Umow─Ö o Prac─Ö oraz pakiet szkole┼ä na Pe┼énomocnika Jako┼Ťci┬á­čĄô

Zainteresowana / zainteresowany?
­čôęNapisz do nas na e-mail: hermes@hermes-amita.com.pl do 19.07.2021
­čôäW wiadomo┼Ťci e-mail odpowiedz rozwi─ůzuj─ůc zadania:
1.ÔÇőPrzygotuj procedur─Ö wej┼Ťcia na hal─Ö produkcyjn─ů w zak┼éadzie spo┼╝ywczym.
2.ÔÇőOkre┼Ťl dzia┼éania koryguj─ůce i zapobiegawcze w przypadku zbicia przedmiotu szklanego w obszarze produkcji. Do tego celu wykorzystaj informacje zawarte w Instrukcji pracy systemu zapewnienia jako┼Ťci Hermes Sp. z o.o. zamieszczonej poni┼╝ej.
3.ÔÇőOpisz wybran─ů metod─Ö doskonalenia systemu zarz─ůdzania jako┼Ťci─ů.

Sta┼╝ potrwa 6 tygodni.

Je┼╝eli nie wy┼Ťwietla Ci si─Ö plik PDF potrzebny do wykonania zadania – napisz do nas na e-mail: hermes@hermes-amita.com.pl – wtedy prze┼Ťlemy Ci plik w mailu ­čÖé

Wi─Öcej informacji

  • Og┼éoszenie wygas┼éo!