ABAP/SAP Trainee – Płatne praktyki studenckie 259 wyświetleń17 aplikacji

Cześć!

Jesteśmy zespołem, który się wspiera i chętnie dzieli wiedzą. Lubimy wspólnie rozwiązywać nowe zagadnienia techniczne w naszych projektach, ucząc się od siebie i inspirując do działania. W zespole mamy architektów, seniorów, regularów i juniorów, aby każdy miał ciekawe zadania dopasowane do swoich kompetencji. Pracujemy w Axxiome Polska.

Axxiome to globalny dostawca rozwiązań dla branży usług finansowych, działający w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej. Axxiome przoduje w łączeniu starszych platform bankowych z nowoczesnymi rozwiązaniami i jest uważany za lidera w projektach transformacji bankowości na całym świecie.

A czemu uczymy ABAPA?
Bo ABAP to język programowania w SAP (Systems Applications and Products in Data Processing), którego używamy w naszych projektach, ponieważ program platforma rozwiązania SAP pozwala na zautomatyzowanie wszystkich operacji finansowych w firmie.

Jeśli jesteś:

• studentką/studentem min. 3-go roku studiów Informatyki, Elektroniki, Inżynieria Oprogramowania (lub pokrewnych)
  • osobą, która lubi pracować w zespole i mówisz po angielsku
  • chętny do kontynuowania współpracy u nas po wakacjach

I dodatkowo:

• chcesz w czasie wakacji odbyć praktykę i nauczyć się programowania w ABAP i otrzymać jeszcze wynagrodzenie
  • programujesz w jednym z obiektowych języków programowania np. Java, C#, C++
  • na wakacjach chcesz pracować, ale mieć także czas na odpoczynek – oferujemy elastyczny program (od 20 do 40h pracy na tydzień na umowę zlecenie)

Jeśli chcesz:

• wziąć udział w naszej drugiej edycji specjalnego programu letnich praktyk (w programie konkretny projekt
    i zadania, opieka mentora, szkolenia techniczne np. ABAP Entry, Banking Function, Code Optimalization
    w ABAP, Modern Frontend w SAP Technologies oraz miękkie szkolenia np. z obszaru zarządzania czasem, komunikacji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, wydarzenia integracyjne).
  • w okresie pomiędzy lipcem a sierpniem nauczyć się programowania w ABAP i zobaczyć, czy to coś dla Ciebie
  • przychodzić do fajnego biura w centrum biurowym Globis (biuro jest na 11 piętrze, co za panorama Wrocławia podczas picia porannej kawy!), bo zależy nam, abyś się uczył i miał ‘pod ręką” doświadczonych developerów podczas praktyk, ale model hybrydowy też nie jest nam obcy
  • poznać, jak dział branża finansowa

To razem:

• stworzymy środowisko do zarządzania Twoim wymarzonym bankiem
  • przejdziemy przez różne zagadnienia, abyś mógł się dowiedzieć, jak działają procesy projektowe w branży bankowej
  • pokażemy Ci, jak wykorzystujemy w naszym projekcie nowe technologie backendowe i/lub frontendowe takie jak: ABAP OO, Fiori, UI5, JAVA
  • dalej będziemy dbać, aby w naszej firmie nie było środowiska korporacyjnego – np. nie mamy dress-code
  • będziemy się dobrze bawić, bo jesteśmy grupą różnorodnych i inteligentnych osób z poczuciem humoru!

NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ:

Spotkasz się z Olą i Pawłem – będziemy chcieli Cię poznać, jaką jesteś osobą, co lubisz i cenisz w pracy, a w obszarze technicznym pogadamy o konstruktorach, interfejsach, dziedziczeniu, modyfikatorach dostępu, obiektach. Zapraszamy!

#axxiomemorethanwork

Pamiętaj!

Wystarczy, że spełniasz część warunków, wiemy że kandydat idealny to mit 🙂

Już nie możemy się doczekać wymiany doświadczeń!

Do zobaczenia! Informację zwrotną wysyłamy każdemu kandydatowi 🙂

Zapraszamy!