Account & Business Development Manager – Poland 42 wyświetlenia1 aplikacja

Kim jesteśmy?

Firma ELKAY odnosząca sukcesy w branży elektrycznej w Wielkiej Brytanii i Irlandii stawia na rozwój swojej działalności na nowych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. W związku z powyższym, poszukuje osoby, która wspierana przez obecny zespół specjalistów z Grupy Kapitałowej, otworzy nowe kierunki sprzedaży naszych produktów. Zakres produktowy obejmuje między innymi czujniki ruchu, timery, włączniki automatyczne oraz inne urządzenia niezbędne w nowoczesnym budownictwie.

Nazwa stanowiska:

Account & Business Development Manager – Poland

Miejsce pracy : Wrocław

Poszukujemy osoby dynamicznej i przedsiębiorczej, która:

  • posiada biegłą znajomość języka angielskiego
  • może pochwalić się doświadczeniem w obsłudze klientów hurtowych
  • potrafi opracować strategię sprzedaży wraz z budżetowaniem dla określonych produktów i projektów
  • posiada kontakty handlowe na szczeblu krajowym
  • doskonale czuje się w bezpośredniej rozmowie z klientem, a sztuka negocjacji nie ma przed nią tajemnic
  • ze swobodą obsługuje komputer
  • jest zorganizowana i skoncentrowana na osiąganiu wyznaczonych celów

Account & Business Development Manager będzie podlegać Dyrektorowi Generalnemu Elkay w Wielkiej Brytanii, ale będzie go wiązać ścisła współpraca z zespołami Brookvent w Polsce i Rosji.

Zadania:

  • ustalanie i realizowanie budżetu
  • praca nad wzrostem sprzedaży i zapewnieniem zysku firmy na określonym poziomie
  • współpraca z Dyrektorem Generalnym w celu zidentyfikowania i pozyskiwania nowych klientów (hurtowników i dystrybutorów energii elektrycznej) oraz budowania i utrzymywania wzajemnych relacji
  • efektywne zarządzanie cenami/marżami produktów
  • bliska współpraca z zespołem w Polsce i Wielkiej Brytanii
  • realizacja strategii promocyjnej przy współpracy z Działem Marketingu

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z premią uzależnioną od wyników
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • obiecującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z oczekiwaniami finansowymi.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT polska Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebnicy, ul Milicka 51c, 55-100 Trzebnica.
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na
podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych
osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z
obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.
szczegóły naszej polityki znajdują się pod linkiem

Polityka Prywatności

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!