ADMINISTRATOR HURTOWNI DANYCH I BI 74 wyświetlenia

Korzyści dla Ciebie:
umowa o pracę,
atrakcyjny system wynagradzania,
profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
możliwość pracy z domu – zdalny dostęp do systemów, spotkania w formie wideokonferencji,
opieka medyczna w PZU Zdrowie,
program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona – po żeglarstwo).

Twoje zadania:
utrzymanie środowisk analitycznych HD/BI opartych na bazie Oracle Exadata i aplikacjach SAS (SAS DI Server, SAS Viya),
utrzymanie i rozwój procesów ETL HD/BI,
realizacja i automatyzacja wdrożeń (DevOps / DataOps),
monitoring platformy HD/BI oraz diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
wsparcie zespołów deweloperskich, użytkowników i kontakt z dostawcami usług i rozwiązań,
prowadzenie prac RandD z wykorzystaniem najnowszych technologii dla kluczowych projektów Grupy PZU.

Czekamy na Ciebie, jeśli:
masz minimum 2 lata doświadczenia w obszarze administracji systemami IT,
masz doświadczenie w administracji systemami klasy Linux i znasz języki skryptowe (BASH lub Python),
znasz narzędzia SAS Institute (SAS DI Studio, SAS Management Console) lub bazy danych Oracle w zakresie administracji RDBMS,
programujesz w SQL i jednym z proceduralnych języków SQL (np. PL/SQL, PL/pgSQL),
jesteś dobrze zorganizowany, odpowiedzialny, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, a jednocześnie potrafisz samodzielnie prowadzić powierzone zadania,
znasz metodykę ITIL – mile widziane,
miałeś do czynienia z systemami kontroli wersji (np. Git, SVN) – dodatkowy atut,
znasz narzędzia continuous integration i delivery (np. Jenkins, Bamboo) oraz narzędzia automatyzacji (np. Ansible) – dodatkowy atut.

Jako zespół zarządzamy jedną z największych platform analitycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych Oracle i SAS Institute. Nieustannie pracujemy nad dynamicznym rozwojem platformy, zarówno w wymiarze technologicznym jak i organizacyjnym (DevOps / DataOps). Dostarczamy środowiska do innowacyjnych projektów i automatyzujemy proces wytwórczy. Uczestniczymy w strategicznych projektach PZU z zaawansowanej analityki (CRM interakcyjny, integracja machine learning z systemami frontend-owymi). Działamy zwinnie, aby skutecznie realizować potrzeby naszych klientów.

Dołącz do Zespołu Utrzymania Hurtowni Danych w Grupie PZU jako junior/mid/senior.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas