Administrator IT Systemów Rozliczeniowych 57 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Praca przy realizacji projektu wdrożenia systemu BLIK2 oraz rozbudowy platformy MultiCentaur,
  • Administracja serwerami aplikacji,
  • Zarządzanie aplikacjami biznesowymi oraz ich interfejsami (głównie administracja techniczna aplikacji),
  • Administracja serwerami aplikacji (konfiguracja, utrzymanie, zapewnienie ciągłości działania w ramach zdefiniowanego SLA, wykonywanie testów technicznych aplikacji),
  • Dostarczanie rozwiązań w ramach drugiej linii wsparcia klienta,
  • Monitorowanie wydajności aplikacji
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania biznesowego w zakresie usuwania problemów i implementacji zmian,

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie administracji systemów płatności mobilnych, np. BLIK,
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z PKI,
  • Znajomość systemu Linux na poziomie podstawowym,
  • Praktyczna znajomości języka SQL,
  • Znajomość serwerów aplikacji (zwłaszcza Apache Tomcat),
  • Podstawowa wiedza z zakresu standardów integracji aplikacji

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Finanse, bankowość
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa