Administrator Systemów Informatycznych – EAI/ESB 62 wyświetlenia

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. Aktualnie poszukujemy:

Administratora Systemów Informatycznych – EAI/ESB

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss;
  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia);
  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania;
  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss, Tomcat
  • doświadczenie w pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux
  • motywacja do poszerzania wiedzy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • podstawowa znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, JSP, HTML, WebServices
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z protokołem TCP/IP
  • podstawowa znajomość narzędzi monitoringu systemów np. Zabbix

Mile widziane

  • praktyczna znajomość systemów typu EAI/ESB (preferowane IIB/ACE)
  • umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX
  • znajomość systemów BPM (jBPM, Camunda)
  • doświadczenie w pracy w środowiskach zwirtualizowanych/skonteneryzowanych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach;
  • pracę w zgranym zespole;
  • elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono