AI Developer (neural networks) 206 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Tworzenie AI i sieci neuronowych
  • Analiza danych i projektowanie algorytmów sieci neuronowych
  • Opracowanie algorytmu sztucznej inteligencji do wybranych funkcjonalności urządzenia
  • Wdrożenie elementów AI wspomagających działanie urządzenia
  • Testy, instalacja, wdrażanie, dokumentacja zaprojektowanych algorytmów i systemów
  • Tworzenie prototypów rozwiązań i weryfikacja nowych przemysłów
  • Opracowanie wyników przeprowadzonych prac i badań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w młodym i otwartym zespole

Wymagania

Od kandydatów bez doswiadczenia razem z CV oczekujemy  własny projekt na temat sieci neuronowe i sztuczna inteligencja, w innym przypadku kandydaci nie będą brani pod uwagę

  • Wyksztalcenie wyższe lub ostatni rok studiów: informatyka, matematyka fizyka lub dziedziny pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze sztucznej inteligencji lub praca dyplomowa na temat sztucznej inteligencji
  • Bardzo dobra znajomość algorytmów z obszaru uczenia maszynowego takich jak: Clustering, Support vector machines, Neural networks, Natural language processing
  • Mocne umiejętności programistyczne: C#/C++
  • Doświadczenie w optymizacji algorytmów (pamięć, wydajność, skalowalność)
  • Dobra znajomość SQL i przynajmniej jednej z technologii bazodanowych (PostgreSQL, SQLite, MSSQL)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową
  • Dużym atutem będzie znajomość statystyki, metod analitycznych, uczenia maszynowego i sieci neuronowych
  • Silna chęć zbudowania nowych kompetencji w obszarze sztucznej inteligencji
  • Orientacja na innowację, produktywność i dotrzymywanie terminów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas