AmbasaDOOR to the Future – program ambasadorski 245 wyświetleń6 aplikacji

Twoje zadania:

  • promowanie aktualnej oferty rekrutacyjnej wśród studentów i absolwentów
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych Faurecia na Twojej uczelni, przy współpracy z Biurem Karier
  • promocja konkursów i programów
  • współpraca przy organizacji targów pracy, konferencji i warsztatów
  • realizacja samodzielnych, autorskich projektów budowania wizerunku pracodawcy przy współpracy z Faurecianami!

Oferujemy:

  • skrócona ścieżka rekrutacyjna w przypadku aplikacji na staż (po zakończeniu programu ambasadorskiego)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stypendium ambasadorskie w wysokości 500zł miesięcznie
  • certyfikat uczestnictwa w programie wraz z referencjami
  • zadaniowy i elastyczny czas pracy (25h miesięcznie)
  • specjalny welcome pack

Nasze oczekiwania:

Jeżeli jesteś studentem i nie masz czasu na pracę w pełnym wymiarze godzin, a zależy Ci na zdobywaniu doświadczenia zawodowego, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

Program AmbasaDOOR to the Future został stworzony z myślą o osobach, które:

  • chcą połączyć studia wraz z pracą,
  • czynnie działają w strukturach swojej uczelni,
  • nie boją się stawić czoła nowym wyzwaniom,
  • chcą poszerzać swoją wiedzę,
  • są gotowe na rozpoczęcie przygody w międzynarodowej organizacji,
  • mają dużo pomysłów na nieszablonowe działania oraz więcej energii niż Piotrek Żyła w trakcie wywiadów!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 11
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Mariana Jachimowicza 3, 58-306 Wałbrzych
Znajdź nas