ANALITYK FINANSOWY 158 wyświetleń

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

Niezależny, profesjonalny doradca, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla średniej wielkości przedsiębiorców działających w Polsce, obejmującego najistotniejsze decyzje finansowe, zwłaszcza dotyczące pozyskiwania środków na rozwój działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Wycen dedykowany do obsługi czołowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: Warszawa/ możliwość pracy zdalnej

Opis stanowiska:

  • wycena składników lokat funduszy inwestycyjnych (w tym udziałów/akcji spółek niepublicznych, obligacji)
  • analiza danych źródłowych służących do wyceny (w tym obróbka danych wsadowych)
  • udział w modelowaniu, optymalizacji oraz kontroli procesów wycen
  • współpraca z Klientem
  • wsparcie zespołu przy innych bieżących pracach Zespołu Wycen

Wymagania:

  • absolwenci studiów I stopnia na kierunkach matematyka, ekonometria lub finanse
  • zaawansowana znajomość arkusza Excel
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i matematyki finansowej
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • pomysłowość i zaradność
  • mile widziane uczestnictwo w programie CFA i/lub zdany I etap na Doradcę Inwestycyjnego

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wyceny aktywów finansowych
  • zdobycie wiedzy w obszarze modelowania finansowego, wycen przedsiębiorstw metodą DCF/wskaźnikowa/majątkowa,
  • możliwość współpracy z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych
  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy/ możliwość pracy zdalnej
  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna

CV wraz z zezwoleniem na przetwarzanie danych osobowych, z podaniem w tytule e‑maila: ANALITYK FINANSOWY, prosimy przesyłać na adres:

biuro@mgwccg.pl

MGW CCG zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą
z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!