Analityk Projektu ADAS 23 wyświetlenia

Lokalizacja: Częstochowa

Zespół zarządzania projektami ADAS w ZF Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie poszukuje ambitnej oraz poszukującej możliwości rozwoju osoby. Jesteśmy częścią Grupy ZF  będącej wiodącym producentem części samochodowych oraz systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Jako Analityk Projektu będziesz częścią globalnej organizacji z dostępem do wiedzy, doświadczenia oraz szeregu szkoleń ułatwiających start, codzienną pracę, a także dbających o dalszy rozwój.

Jeżeli masz wiedzę lub doświadczenie w zakresie procesu zarządzania projektami oraz planowania w połączeniu z fascynacją dla technologii w przemyśle motoryzacyjnym i szukasz możliwości rozwoju, zapraszamy do procesu rekrutacji.

Oferujemy:
–    Pracę z najnowszymi technologiami w przemyśle motoryzacyjnym z obszaru elektroniki i oprogramowania
–    Program szkoleniowy oraz wsparcie rozwoju zawodowego
–    Przyjazne środowisko pracy wspierające kreatywność i innowacyjność
–    Pakiety socjalne takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
–    Pakiet relokacyjny, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu
–    Umowę o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich

Zakres obowiązków:
–    Wsparcie Menedżerów Projektów Inżynierskich w zakresie zarządzania zasobami, budżetem i planowaniem
–    Ulepszanie i utrzymywanie globalnego procesu raportowania zasobów i kosztów, a także metryk projektowych
–    Przygotowywanie prezentacji dla klienta oraz globalnych struktur ZF
–    Regularne raportowanie postępów prac

Nasze oczekiwania:
–    Ukończone studia wyższe – preferowane z zakresu Elektroniki, Informatyki i Automatyki lub pokrewnych
–    Dobre zrozumienie procesu zarządzania projektami inżynieryjnym, planowania budżetu
–    Wysokie umiejętności komunikacyjne
–    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz popularnych narzędzi bazodanowych
–    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas