Analityk Rynku Energii Elektrycznej 65 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Budowanie ilościowych i fundamentalnych strategii inwestycyjnych dla rynków energii elektrycznej,
  • Budowanie modeli prognostycznych opartych na różnorodnych danych,
  • Tworzenie narzędzi analitycznych usprawniających handel energią elektryczną,
  • Analizowanie danych historycznych związanych z rynkiem energii elektrycznej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji,
  • Miłą atmosferę pracy i zgrany zespół.

Wymagania

  1. Ukończone studia wyższe lub w trakcie kształcenia na kierunkach: informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne,
  2. Umiejętność programowania w języku Python i/lub R,
  3. Znajomość zagadnień związanych z bazami danych i językiem SQL,
  4. Dobra znajomość MS Excel,
  5. Znajomość języka angielskiego,
  6. Umiejętność pracy w grupie.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Ślężna 104, 53-111 Wrocław
Znajdź nas