ANALITYK RYNKU ENERGII ELEKTRYCZNEJ 288 wyświetleń6 aplikacji

Zakres obowiązków

  1. Budowanie ilościowych i fundamentalnych strategii inwestycyjnych dla rynków energii elektrycznej.
  2. Budowanie modeli prognostycznych opartych na różnorodnych danych.
  3. Tworzenie prognoz dobowych/dekadowych jednostki grafikowej energii elektrycznej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia zależna bezpośrednio od uzyskiwanych efektów.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, docelowo budowa własnego zespołu.
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach zmieniających energetykę.
  • Elastyczne godziny pracy, swobodna atmosfera pracy.

Wymagania

  1. Ukończone studia wyższe lub w trakcie kształcenia na kierunkach: informatyka i ekonometria, matematyka, statystyka,
  2. Zainteresowanie rynkami towarowymi w szczególności energii elektrycznej oraz rynkami finansowymi.
  3. Umiejętność programowania w języku Python,
  4. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Grabiszyńska 186 53-235 Wrocław
Znajdź nas