architekt projektant oraz asystent architekta 62 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • zaangażowanie w prowadzenie projektów od etapu koncepcji do uzyskania Pozwolenia na Budowę
  • zaangażowanie w prowadzenie projektów wykonawczych
  • koordynacja i współpraca z projektantami branżowymi oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym
  • odbiór i sprawdzenie zleconej i opracowanej dokumentacji projektowej przez projektantów branżowych w realizowanych projektach
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych oraz z właściwymi przedsiębiorstwami, rzeczoznawcami w procesie opracowywania dokumentacji projektowej oraz pozyskiwania Pozwoleń na Budowę
  • reprezentowanie pracodawcy i inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej
  • przygotowywanie rozwiązań w powierzonych zadaniach projektowych w oparciu o standardy biura projektowego, budżet i zasady wiedzy budowlanej
  • raportowanie statusu realizowanych projektów w oparciu o ustalony harmonogram szczegółowy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przy realizacji prestiżowych projektów
  • udział we wszelkich procedurach projektowych
  • pracę przy realizacji odpowiedzialnych i interesujących zadań projektowych
  • pracę w prężnym, młodym i kreatywnym zespole w dobrej atmosferze
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych

Wymagania

  • ukończone wyższe studia architektoniczne
  • kreatywność
  • biegła obsługa komputera, dobra znajomość programów graficznych do pracy projektowej oraz MS Office
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej I współpracy z uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu przy jednoczesnym utrzymaniu jakości wykonywanych projektów pod względem technicznym jak I architektonicznym

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować