Asysten w dziale Utrzymania Ruchu 280 wyświetleń6 aplikacji

Zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika i inżyniera działu utrzymania ruchu
  • tworzenie instrukcji, regulaminów, zestawień
  • zamawianie części zamiennych dla działu
  • kontakt z dostawcami usług
  • rozliczanie wydatków i kontrola dostępnego budżetu

Oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji
    • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
    • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

Wymagania

  1. wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  2. dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  3. chęć dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas