Asystent Agenta Nierchomości 50 wyświetleń2 aplikacje

Premium Real Estates specjalizujemy  się w obrocie  i zarządzaniu nieruchomościami. Jesteśmy firmą istniejącą od 2017 roku na Wrocławskim rynku, na swoim koncie mamy wysoką ilość zadowolonych klientów a także kontrahentów z całego świata w każdej długości geograficznej. Zajmujemy się obsługą na  jak najwyższym  poziomie  co przekłada się na fakt, że jesteśmy liderem wśród wysokich opinii wsród klientów.  Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, podjęliśmy decyzję o rozwoju naszej firmy poszukujemy odpowiedniego kandydata na poniższe stanowisko.

Stanowisko: Asystent Agenta nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Forma zatrudnienia: Bezpłatna praktyka  z możliwością dłuższej współpracy

Główne zadania :

  • wsparcie marketingowe biura  ( zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych, ulotki,)
  • bieżące drobne zlecenia ( przeprowadzanie protokołów zdawczo – odbiorczych, wsparcie dla głównego agenta w pracy biurowej)
  • dbanie o markę (dbanie o pozytywną opinię)
  • poznanie czym jest Apartment management, home staging, ( nauczymy Cię jak zarządzać najmem oraz jak przeprowadzić prezentację oraz jak poprowadzić klienta podczas całego procesu kupna/ sprzedaży )

Oferujemy:

  • elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień, dni i godziny pracy do wyboru
  • możliwość pracy dorywczej, ewentualnie dłuższej współpracy
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym agentem
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • pracę u boku jednego z najlepszych agentów nieruchomości

Wymagania:

– status studenta / wykształcenie wyższe

-solidność, dokładność i sumienność

-umiejętność codziennego raportowania dnia pracy

Dodatkowo informujemy o możliwości rozwoju osobistego oraz w przyszłości podjęcia samodzielnego stanowiska agenta nieruchomości

Michał tel. 795845205,

Termin:  Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 15.03.2021

Klauzula RODO:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono