Asystent Architekt 56 wyświetleń

Poszukujemy architekta projektanta, który wesprze nasz zespół w planowaniu architektonicznym systemów transportowych i dołączy do naszego zespołu zdalnie lub w naszych biurach w Warszawie lub Crans-Montana (Szwajcaria). Nasza firma rozwija technologię magrail, która zintegruje hyperloop z istniejącym systemem kolejowym. Kierujemy się innowacyjnością i wychodzimy naprzeciw wyzwaniom stawianym przez ten zaawansowany i pionierski projekt. Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin (20-30 godz./tydz.) w naszym dynamicznym zespole w inspirującym środowisku pracy.

Obowiązki:

  • Wykonywanie rysunków architektonicznych i specyfikacji
  • Opracowywanie rozwiązań projektowych i konstrukcyjnych
  • Przygotowanie kompletu dokumentów projektowych
  • Pomoc w pracach badawczo-rozwojowych
  • Pomoc w generowaniu pisemnych raportów i dokumentów planistycznych
  • Wyszukiwanie materiałów budowlanych i wykończeniowych
  • Pomoc w przygotowaniu zakresów, budżetów i harmonogramów zadań
  • Rendering i opracowanie graficzne projektów

Wymagania:

  • ukończone (przynajmniej) studia inżynierskie na Wydziale Architektury
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu koncepcyjnym i konkursowym, pożądane doświadczenie we wszystkich fazach projektowania
  • Samodzielność i umiejętność niezależnej oceny, wyboru i dostosowania technik, procedur i kryteriów
  • Kreatywność
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Umiejętność przygotowania modeli, rysunków technicznych i detali
  • Umiejętność szybkiego przekładania pomysłów na rysunki i modele 3D
  • Bardzo dobra znajomość programów: Autocad i Revit
  • Solidna umiejętność wizualizacji i animacji (w środowisku Autodesk)
  • Pożądana znajomość BIM
  • Zaawansowana znajomość projektowania graficznego przy użyciu Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator)
  • Doskonała znajomość Microsoft Office (biegłość w programie PowerPoint)
  • Umiejętność szkicowania ręcznego
  • Biegła znajomość języka angielskiego, inne języki (polski, francuski, niemiecki) na plus
  • Silne umiejętności organizacyjne i niezwykła dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Co oferujemy:

  • Praca w niepełnym wymiarze godzin (ok. 20-30 godzin tygodniowo)
  • Możliwa praca zdalna
  • Indywidualne szkolenia i rozwój Twojego potencjału
  • Praca nad inspirującymi, złożonymi i wielkoskalowymi projektami
  • Praca nad projektami mającymi pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko
  • Praca w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole

O NEVOMO

NEVOMO to wiodąca na świecie firma pracująca nad systemem kolei magnetycznej inspirowanej hyperloopem. Od 2016 roku zespół Nevomo był wielokrotnie nagradzany w Los Angeles, Dubaju, UE itd. w konkursach związanych z pojazdami i infrastrukturą transportową. Nasze biura znajdują się w Szwajcarii i Polsce.

Zainteresowanych prosimy o CV, listu motywacyjnego oraz portfolio w formacie cyfrowym (1 dokument PDF, maks. 30 stron i nie większy niż 10 MB). Dopuszczalne są linki do dodatkowych dokumentów.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!