Asystent/ Asystentka działu handlowego 61 wyświetleń1 aplikacja

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP o licencjonowaniu tradycyjnym oraz chmurowym. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Do naszego zespołu handlowego poszukujemy osób do pracy przy wsparciu działań sprzedażowych.

Obowiązki:

  • zbieranie, weryfikacja i aktualizacja informacji w wewnętrznej bazie danych,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi Klientami i określanie potencjału sprzedażowego,
  • przedstawianie oferty handlowej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra dykcja, perfekcyjna znajomość języka polskiego,
  • otwartość, pewność siebie,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie – stawka godzinowa,
  • szkolenie i wdrożenie do wykonywanych obowiązków,
  • możliwość rozwoju w strukturze działu handlowego
  • dofinansowanie do karty sportowej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono