Asystent Audytora Energetycznego – STAŻ 107 wyświetleń1 aplikacja

NEGA – Energy to firma audytorska, działająca w zakresie doradztwa energetycznego już od ponad 10 lat. Ofertą firmy są przede wszystkim audyty energetyczne oraz analizy przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej procesów i obiektów, które uwzględniają także aspekty ekonomiczne i ekologiczne.

W związku z licznymi projektami na terenie Polski firma NEGA – Energy poszukuje do swojego biura we Wrocławiu kandydatów/kandydatek na stanowisko Asystent Audytora Energetycznego w ramach  stażu z gwarancją zatrudnienia na umowę o pracę.

Asystent Audytora Energetycznego –

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania formalne:

  • status osoby bezrobotnej lub gotowość do zarejestrowania się jako osoba bezrobotna w PUP we Wrocławiu,
  • miejsce stałego lub tymczasowego zameldowania – powiat m. Wrocław lub powiat wrocławski,
  • osoba, która nie kształci się (tj. nie uczestniczy w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym – możliwe studia zaoczne),
  • gotowość do podjęcia udziału w stażu w ciągu najbliższego miesiąca.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie określonych danych na podstawie dokumentacji projektowej,
  • pomoc podczas pomiarów w terenie, na obiektach,
  • wykonywanie wybranych raportów i analiz,
  • przygotowywanie bilansów energetycznych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z efektywnością energetyczną np. inżynieria środowiska, budownictwo, energetyka),
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej budynków,
  • znajomość oprogramowania typu Auto CAD,
  • biegłość w obsłudze komputera,
  • znajomość oprogramowania z pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonaniu powierzonych zadań,
  • otwartość i komunikatywność,
  • nastawienie na ciągły rozwój,
  • mile widziana znajomość programów do wykonywania bilansów energetycznych

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • pracę od pn.-pt. w godzinach 8:30-16:30,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Doradztwo, konsulting
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres ul. Piękna 30-32, 50-505 Wrocław
Znajdź nas