Asystent dokumentacji projektowej – geodetaNowy 64 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji projektowej poprzez pozyskiwanie danych geodezyjnych, planowania przestrzennego,
  • Tworzenie zestawień zbiorczych na podstawie otrzymanych danych geodezyjnych oraz analiz przestrzennych w programie AutoCad
  • Współuczestnictwo w przygotowaniu i kompletowaniu wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnych oraz zgłoszenia i pozwolenie na budowę

Oferujemy

  • Zatrudnienie dostosowane do zaangażowania na uczelni
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, Kierunek: Geodezja i Kartografia
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego: AutoCad, C-Geo mile widziane
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas