ASYSTENT DS ADMINISTRACJI PROJEKTOWEJ 124 wyświetlenia4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Aktualizowanie i weryfikowanie danych w narzędziach raportujących,
  • Wsparcie zespołu projektowego pracach administracyjnych dot. dokumentacji projektowej np. kontakt z urzędami, składanie dokumentacji projektowej,
  • Wparcie zespołu projektowego w utrzymaniu zgodności dokumentacji projektowej z wymogami korporacyjnymi.

Oferujemy

  • Umowa zlecenia
  • Dostosowaie godzin pracy do planu zajęć na uczelni
  • Pratyczne poznanie administarcyjnego procesu uruchomienia projektu, jak też  dalszych prodecur związanych z pracami na projekcie oraz oddaniem projektu do klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość oprogramowania: Pakiet Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas