Asystent (ds. pomiarów emisji) 119 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

Pobieranie próbek oraz badania i pomiary emisji pyłowo-gazowych do atmosfery, praca w terenie (obszar całej Polski, delegacje, praca na wysokości), w tym:

  • pomiar strumienia objętości gazów odlotowych
  • pobieranie próbek pyłu do oznaczenia stężenia/emisji pyłu w gazach odlotowych
  • pomiar stężenia tlenków w gazach odlotowych (NOx, CO, SO2, O2, CO2)
  • Pobieranie próbek do oznaczeń stężenia/emisji substancji chemicznych w gazach odlotowych
  • pomiar stężenia/emisji całkowitego węgla organicznego TVOC
  • pomiary temperatury, prędkości, ciśnienia, wilgotności, średnicy
  • bieżąca sprawdzanie i konserwacja wyposażenia pomiarowego
  • przygotowanie wyposażenia do pomiarów
  • wypełnianie kart terenowych z przeprowadzonych badań i pomiarów oraz pobierania próbek

Oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej finansowo grupie kapitałowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat

Wymagania

  1. Dyspozycyjność
  2. Prawo jazdy kat. B
  3. Brak lęku wysokości

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować