Asystent ds. rozwoju biznesu 77 wyświetleń

Element (https://elementapp.ai) to innowacyjny system automatyzujący procesy rekrutacyjne oraz zarządzanie bazą kandydatów. Dzięki własnym, wieloletnim doświadczeniom w branży rekrutacyjnej, stworzyliśmy pionierskie rozwiązanie, które podbijają serca naszych klientów pozwalając pracować efektywniej i przyjemniej.

Zakres obowiązków

  • W obecnej fazie rozwoju szukamy osoby, która będzie wspierać nas we wszystkich obszarach działalności, tj:
  • Opieka nad klientami – kontakt telefoniczny, email, chat w celu udzielania pomocy.
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów – korespondencja, umawianie spotkań, udzielanie wyjaśnień czy uzyskiwanie informacji.
  • Monitoring rynku w poszukiwaniu nowych form promocji i innowacyjnych pomysłów.
  • Wsparcie administracyjne – maile, telefony, dokumenty, organizacja konferencji i targów branżowych
  • Wsparcie w rozwoju produktu – dzielenie się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami, analiza potrzeb klientów, monitoring globalnej konkurencji.

Oferujemy

  • Pracę nad najbardziej innowacyjnym system dla branży rekrutacyjnej
  • Startup’owy klimat, którego będziesz bardzo ważną częścią
  • Doświadczony, kreatywny, ambitny i entuzjastycznie nastawiony zespół
  • Różnorodne zadania, a zatem wiele obszarów do rozwoju
  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • Atrakcyjny system wynagradzanie
  • Pracę częściowo zdalną i częściowo w biurze w Parku Naukowo Technologicznym

Wymagania

  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej, najlepiej na stanowisku konsultanta 360 w agencji rekrutacyjnej
  • Duży entuzjazm do innowacyjnych rozwiązań technologicznych w branży rekrutacyjnej, dzięki któremu opowiadanie o Elemencie będzie dla Ciebie wielką frajdą
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy, która jest szczególnie ważna w sartup’owych warunkach pracy.
  • Otwartość w komunikacji i doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim i niemieckim (będziesz pracować również z klientami międzynarodowymi).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować