Asystent Działu Doradztwa 48 wyświetleń

EUROLIDER od 16 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy asystenta Dziale Doradztwa w naszym biurze na wrocławskich Partynicach (staż lub praktyki):

Zadania na tym stanowisku:

– wsparcie Doradcy Klienta w bieżących zadaniach;

– kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami i pośrednikami;

– przygotowanie i wysyłka ofert oraz informacji;

– weryfikacja wysłanych ofert;

Wymagania:

– swoboda i elastyczność w kontaktach z klientem (mile widziane doświadczenie w pracy z klientem);

– umiejętność pracy pod presją czasu;

– dobra organizacja pracy;

– zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań;

– podstawowe umiejętności w obsłudze pakietu MS Office;

– wiedza z zakresu funduszy unijnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– ciekawą pracę oraz zdobycie doświadczenia w branży funduszy unijnych;

– dostęp do niezbędnych narzędzi;

– najlepszą kawę w mieście

Prosimy o dopisanie klauzuli do cv:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować