Asystent/ka ds. Sprzedaży w handlu międzynarodowym 20 wyświetleń

Asystent/ka ds. sprzedaży w handlu międzynarodowym to osoba, która ściśle współpracuje
z Działem Handlowym oraz innymi działami firmy aby zapewnić płynny przebieg procesów związanych z obsługą klientów. Sumienność, rzetelność i dokładność – to cechy, które identyfikują osobę na tym stanowisku. Analityczny umysł oraz umiejętność szerokiego spojrzenia na proces stanowią kluczowe walory Asystenta/ki. W pracy o takim charakterze ważne jest postępowanie zgodnie z wyznaczonymi zasadami, przełamywane elastycznym podejściem i kreatywnością
w sprawach, które takiej postawy wymagają. Środowisko pracy jest stabilne, ale charakter pracy wielowymiarowy – takie połączenie pozwala na ciągły rozwój i naukę, oparte na solidnych fundamentach jakości firmy Topus jako pracodawcy. Ważnym elementem jest także osobowość  – Topus to przede wszystkim zespół zgranych ludzi, dla których praca to nie tylko obowiązki, ale płaszczyzna do budowania relacji.

Obowiązki

  • Obsługa zapytań klientów – sporządzanie ofert przy współpracy z Działem Sprzedaży.
  • Obsługa sprzedażowa – wprowadzanie zamówień od Klienta, fakturowanie, synchronizacja danych z zamówień, zarządzanie backorderem – przy współpracy z Działem Sprzedaży.
  • Obsługa zakupowa – analiza cenników dostawców, wprowadzanie zamówień do dostawców w oparciu o system sprzedaży, wprowadzanie danych do systemu – przy współpracy
    z Działem Zakupów.
  • Analizy danych.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość MS Excel .
  • Zdolności analityczne.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań.
  • Proaktywne podejście do zadań, kreatywność, chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w zgranym zespole zmotywowanych ludzi.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych, ustawiczne szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju i awansu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity (Multisport, Opieka Medyczna, Polisa na życie, j.angielski) świadczenie urlopowe oraz dofinansowanie do szkoleń i studiów.
  • Fantastyczną atmosferę w zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas