Asystent konstruktora mechanika 295 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków:

  • projektowanie podzespołów maszyn w programie SolidWorks
  • opracowywanie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, instrukcje obsługi)
  • uczestnictwo w spotkaniach Działu Konstrukcji Mechanicznej
  • miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w kilkunasto – osobowym doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w realizacjach
  • praca w bardzo dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze
  • duża różnorodność prowadzonych projektów

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność obsługi programu SolidWorks
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstaw materiałoznawstwa
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
  • samodzielność, zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas