Asystent projektanta 245 wyświetleń7 aplikacji

Firma ELKOM świadczy usługi w zakresie wykonawczym i projektowym w branży elektroenergetycznej.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie projektów elektrycznych
  • analiza i weryfikacja dokumentacji elektrycznej
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości
  • realizacja kontraktu zgodnie z przyjętym budżetem
  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP
  • udział w procesie wyboru podwykonawców, współpraca z podwykonawcami
  • raportowanie z realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu
  • utrzymywanie relacji z Inwestorem

Oferujemy

  • ciągły rozwój i możliwość zdobywania doświadczenia w ciekawych projektach
  • umowę o pracę
  • pracę w dobrej atmosferze

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatniego roku) – elektrotechnika lub pokrewne
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCad
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • skuteczność w realizacji celów
  • prawo jazdy kat. B !!!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować