Asystent Projektanta 55 wyświetleń

Opis stanowiska

Stanowisko w Dziale Projektowania, Wycen i Serwisu, który zajmuje się obsługą realizacji inwestycji w systemie projektuj i buduj, zaczynając od przygotowania wycen, opracowywania projektów budowlanych i wykonawczych z uzyskiwaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych, wykonywaniem dokumentacji powykonawczej oraz serwisowaniem urządzeń srk (głównie urządzeń SSP – samoczynnej sygnalizacji przejazdowej).

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji projektowych przy pomocy uprawnionych projektantów,
  • uzgodnienia dokumentacji technicznej z odpowiednimi instytucjami,wysyłanie zapytań ofertowych / tworzenie kalkulacji cenowych,
  • serwisowanie urządzeń SSP.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka oraz pokrewne),
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz pracy w zespole,
  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy,
  • gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży kolejowej nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie (nagroda Gazele Biznesu, dla największych rocznych wzrostów wśród firm w Polsce),
  • wynagrodzenie brutto 4000-5000zł,
  • możliwości awansów na wyższe stanowiska w wybranej ścieżce kariery,
  • zdobycie praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • duża samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • możliwość zdobywania doświadczenia na wielu różnych płaszczyznach,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • szkolenia w zakresie działania i serwisowania urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,
  • znajomość programu do kosztorysowania (Norma, Zuzia),
  • doświadczenie w procesach przetargowych,
  • znajomość branży kolejowej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować