Asystent Projektanta 127 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowych ogrzewań płaszczyznowych
  • projektowanie instalacji wody użytkowej i centralnego ogrzewania
  • wykonywanie obliczeń bilansu powietrza dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów użyteczności publicznej
  • projektowanie prostych instalacji wentylacji (głównie domy jednorodzinne)
  • kontakty z klientami w celu uzyskania niezbędnych danych do sporządzenia projektu
  • przygotowywanie ofert handlowych dla firm wykonawczych w oparciu o pozyskane projekty
  • wsparcie techniczne dla działu sprzedaży
  • współpraca w zakresie prowadzenia prezentacji i szkoleń

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatna opieka medyczna (po roku pracy)
  • umowę o pracę na pełny etat
  • narzędzia pracy (smartfon, laptop)
  • pracę w zgranym zespole fachowców z doświadczeniem
  • szkolenia specjalistyczne

Wymagania

  • samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność planowania i przestrzegania planu działania,
  • znajomość programu Instal Therm / San ver. 4
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad LT
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • branżowe wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku inżynierii środowiska
  • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń , język angielski oraz znajomość oprogramowania typu: Revit, Audytor Set i Instalsoft ver. 5 będą dodatkowymi istotnymi atutami

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować