Asystent Projektanta – BIURO PROJEKTOWE STRUCTURAL – Wrocław 940 wyświetleń8 aplikacji

Poszukujemy osób na stanowisko Asystent Projektanta w biurze projektowym Structural we Wrocławiu.

OPIS STANOWISKA

– projektowanie konstrukcji,

– wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących obiektach,

– tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,

– tworzenie rysunków budowlanych i wykonawczych.

WYMAGANIA

– wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo;

– znajomość oprogramowania Nemetschek AllPlan;

– umiejętność analizy i sporządzania dokumentacji technicznej;

– umiejętność pracy w zespole;

– umiejętność wykonywania obliczeń statyczno-wytrzymałościowych i wymiarowania konstrukcji budowlanych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

– możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego;

– pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

– bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze.

– po okresie próbnym przejście na umowę o pracę.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować