Asystent projektanta instalacji elektrycznych 408 wyświetleń16 aplikacji

Zakres obowiązków

Biuro Projekty-IS – realizuje  ciekawe projekty z szerokiego spektrum instalacji elektrycznych, technologicznych . Projekty dotyczą zarówno kablowych sieci zewnętrznych średniego i niskiego napięcia ,stacji transformatorowych , estakad kablowych , rozdzielni elektrycznych SN oraz NN a także wewnętrznych instalacji  elektrycznych technologicznych i oświetlenia .

Realizujemy gównie projekty dla KGHM Polska Miedź SA a także projekty budownictwa mieszkaniowego , galerie handlowe , sklepy typu Lidl , Biedronka, itp.

Oferujemy

Wysokie wynagrodzenia , uczestnictwo w ciekawych projektach , wyjazdy na wizje lokalne projektowanych obiektów. Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.

Potwierdzamy praktykę do uprawnień budowlanych w dzienniku praktyk .

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem po ukończeniu studiów.

Znajomość dobra poniższych programów:
-AutoCad
– MS Office

Oferujemy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować