Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych 81 wyświetleń1 aplikacja

Opis stanowiska:

– wykonywanie projektów instalacji HVAC, sieci, przyłączy, urządzeń sanitarnych

– przygotowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych

– przygotowywanie ofert oraz kosztorysów

Wymagania:

– wykształcenie: inżynieria środowiska lub kierunek pokrewny,

– znajomość programów typu CAD, programów branżowych

– znajomość pakietów MC Office

– znajomość branży HVAC

Oferujemy:

– stabilność zatrudnienia

– pracę przy projektach domów, hal produkcyjnych, domów wielorodzinnych, infrastruktury technicznej, sieci sanitarnych

– możliwość rozwoju zawodowego

– możliwość pogłębiania wiedzy również podczas realizacji wykonanych projektów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV + list motywacyjny na adres email, lub kontakt telefoniczny.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Inżynieria środowiska
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6
Znajdź nas