Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych 430 wyświetleń5 aplikacji

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE !!

BIURO PROJEKTÓW I NADZORÓW “AQUA PROJEKT” jest dynamicznie rozwijającą się pracownią projektową z branży sieci wodno-kanalizacyjno-gazowej oraz instalacji wewnętrznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów oraz nadzorów inwestorskich.

www.aquaprojekt.com.pl

Główne obowiązki na stanowisku:

• współpraca i samodzielne prowadzenie projektów instalacji zewnętrznych i wewnętrznych gazu, wody, kanalizacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
• inwentaryzacja obiektów,
• kontakt z klientem

WYMAGANIA
• prawo jazdy kat B
• bardzo dobra znajomość programu CAD, pakietu MS Office
• zaangażowanie w pracę,
• odpowiedzialność,

OFERUJEMY

• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• bardzo dobrą atmosferę w pracy,
• niezbędne szkolenia i kursy

• samochód służbowy do wyjazdów terenowych

• jasny plan awansów i podwyżek wynagrodzenia w zależności od zaangażowania

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie,adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania wraz z możliwością awansu.

CV proszę przesyłać z dopiskiem „Wyrażam zgodę na dysponowanie danymi osobowymi celem przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko”.

Zastrzegamy sobie odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono