Asystent projektanta instalacji sanitarnych 109 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

Poszukujemy   absolwentów , studentów i studentek studiów dziennych z trzeciego , czwartego lub piątego roku Wydziału Inżynierii Środowiska do pracy na stanowisku asystenta projektanta. Praca będzie polegała na sporządzaniu pod kierunkiem projektanta dokumentacji technicznej. Oprócz zajęć w biurze należy także wyjeżdżać  do obiektów w których są projektowane instalacje. Wizje głównie w obiektach KGHM w Lubinie, Polkowicach czy Głogowie.

Oferujemy

Oferujemy wysokie wynagrodzenia , uczestnictwo w ciekawych projektach , wyjazdy na wizje lokalne projektowanych obiektów. Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia. Sporządzamy projekty z całego zakresu instalacji sanitarnych w tym wentylację , klimatyzację, instalacje wododciągowe, tryskaczowe , pompownie , sieci zewnętrzne wod-kan, ciepłownicze i gazowe. Potwierdzamy praktykę do uprawnień budowlanych w dzienniku praktyk . Wynagrodzenie od 3000zł do 4500zł , Dla absolwentów umowa o pracę.

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem po ukończeniu studiów.

Wymagania

  1. Studia wyższe od 3 roku wzwyż : na kierunku Inżynieria Środowiska .Dobra znajomość poniższych programów:
    -AutoCad
    – MS Office
    mile widziana ale nie konieczna ,znajomość programów
    – Ventpack
    – Instal San
    – Instal Therm

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!