ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH / MŁODSZY PROJEKTANT 213 wyświetleń6 aplikacji

INFORMACJE O FIRMIE

GP Strategies Poland (działająca pod marką LORIEN Engineering Solutions) jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania oraz zarządzania inwestycjami przemysłowymi i wchodzi w skład amerykańskiej korporacji GP Strategies Corporation.

Lorien posiada ponad 30 lat bogatego doświadczenia w realizacji usług projektowych i zarządzania projektami dla międzynarodowych korporacji w wielu gałęziach przemysłu.

W naszym biurze we Wrocławiu dysponujemy wielobranżowym zespołem specjalistów i inżynierów procesu, architektów, konstruktorów, projektantów mediów procesowych i instalacji obiektowych, doświadczonych w projektowaniu i zarządzaniu inwestycjami przemysłowymi.

OPIS STANOWISKA

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji sanitarnych i wentylacyjnych, od koncepcji poprzez projekty budowlane i techniczne, do projektów wykonawczych.
  • Opracowywanie analiz i charakterystyk energetycznych obiektów.
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.
  • Wykonywanie rysunków technicznych 2D i 3D

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, przy projektach przemysłowych
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i VentPack
  • Dobra znajomość programów obliczeniowych Audytor, Arcadia Thermocad lub inny
  • Znajomość  programu REVIT MEP (modelowanie 3D) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

  • Możliwość pracy w wielobranżowym zespole inżynierskim przy ciekawych projektach przemysłowych, zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego przy realizacji złożonych obiektów przemysłowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z myślą o długoterminowej współpracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Wsparcie w zakresie uzyskania praktyki zawodowej i zdobycie uprawnień budowlanych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres UL. STRZEGOMSKA 138
Znajdź nas