Asystent Projektanta Kolejowego 188 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie pracować pod kierownictwem projektantów, współpracując z zespołami projektowymi z COWI ze Skandynawii i Wielkiej Brytanii w obszarze linii, węzłów i stacji kolejowych na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie rysunków (planów sytuacyjnych, profili podłużnych, przekrojów konstrukcyjnych, przekrojów poprzecznych, schematów), modelowanie 3D oraz przygotowywanie raportów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • Udział w ciekawych projektach zagranicznych w Skandynawii, w Wielkiej Brytanii, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • Możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • Możliwość szkolenia w Polsce, Skandynawii i Wielkiej Brytanii,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Pakiet Multisportu,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe,

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe w specjalności kolejowej lub pokrewnej (np. drogi), ew. student ostatniego roku,
  2. Znajomość Microstation CE lub Autodesk AutoCAD oraz MS Office,
  3. Mile widziana znajomość specjalistycznego oprogramowania OpenRail Designer, Autocad Civil3D, Novapoint,
  4. Dobra znajomość języka angielskiego,
  5. Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  6. Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju,
  7. Zgoda na udział w projektach i szkoleniach zagranicznych oraz związane z nimi krótkie wyjazdy zagraniczne,

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas