Asystent Projektanta Konstrukcji 147 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji projektowych w zakresie konstrukcji głównie obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i obiektów im towarzyszących;
  • wykonywanie Modelu 3D w środowisko TEKLA – po zapoznaniu się z programem TEKLA;
  • wykonywanie modeli obliczeniowych i obliczeń statyczno-wytrzymałościowych – po zapoznaniu się z programem TEKLA;
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnym wykonaniem obudowy dokumentacji;
  • wykonywanie rysunków warsztatowych i montażowych;
  • kompletacja dokumentacji oraz nadzorowanie procesu uzgodnień.

Wymagania

  • wykształcenie min. inżynierskie techniczne, w specjalizacji konstrukcje budowane;
  • dyspozycyjność z możliwością pracy na pełny etat;
  • bardzo dobrą znajomość AutoCAD;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowych;
  • mile widziana znajomość środowiska Tekla, Bocad  – będzie dodatkowym atutem.

a ponadto …

  • Wykazujesz się zaangażowaniem w powierzone obowiązki;
  • Cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;
  • Odznaczasz się odpowiedzialnością oraz sumiennością w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienie.
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Szeroki pakiet benefitów w tym: Karta Multisport, opieka medyczna itp.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zwycięska 41 53-033 Wrocław
Znajdź nas