ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH 300 wyświetleń8 aplikacji

INFORMACJE O FIRMIE

Lorien Engineering Polska oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.

Lorien Engineering stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu. W prace nad projektem zaangażowani są zarówno inżynierowie z naszej jednostki angielskiej jak i polskiej.

OPIS STANOWISKA

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów konstrukcyjnych obiektów przemysłowych w zakresie konstrukcji murowych, żelbetowych i stalowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej pod nadzorem doświadczonych projektantów
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie: Wydziału Budownictwa (Konstrukcje Budowlane)
  • Znajomość AutoCAD w zakresie projektowania 2D
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku REVIT

OFERUJEMY

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie praktyk w biurze projektowym i na budowie
  • Poszerzanie wiedzy poprzez bezpośrednią współpracę zespołu projektowego oraz zespołów zarządzających budową
  • Pracę z międzynarodowymi klientami
  • Współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres UL. STRZEGOMSKA 138
Znajdź nas