Asystent projektanta sanitarnego 21 wyświetleń

Miejsce pracy:

Wrocław/Home office

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej (głównie wentylacja)

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,
  • w przypadku studentów V roku umowa zlecenie ½, ¾ lub nawet pełen etat w zależności od możliwości Kandydata. Po zakończeniu studiów możliwość pełnego zatrudnienia.
  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy i przeszkolenie – środowisko CAD i Revit w zależności od projektu
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania.
  • możliwości awansu i rozwoju,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
  • możliwość szkoleń branżowych,
  • spotkania i imprezy integracyjne

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (może być ostatni rok studiów)
  • Doświadczenie w projektowaniu mile widziane,
  • Znajomość programów projektowych CAD oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość Ventpack’a będzie atutem,
  • Znajomość podstaw Revita będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność samodzielnego  rozwiązywania problemów projektowych, oraz technicznego myślenia – oczywiście Team projektowy zawsze wyciągnie pomocną dłoń i jest do tego by wspierać.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować