Asystent/ka projektanta branży sanitarnej / Junior in ventilation REVIT team 326 wyświetleń7 aplikacji

Zakres obowiązków

  • wsparcie brytyjskiego oddziału w Polsce, zajmującego się projektami wentylacji z odzyskiem ciepła, obliczeniami i szacunkami.

Miejsce pracy: Trzebnica/ Praca zdalna

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub b2b,
  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie itp.),
  • możliwość szkoleń branżowych i z zakresu obsługi programów projektowych.

Wymagania

  • chęć do nauki REVIT MEP,
  • sprawne posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD,
  • podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie projektowania wentylacji,
  • odpowiedzialność i  wywiązywanie się z powierzonych obowiązków,
  • posiadanie zdolności analitycznych,
  • doświadczenie w pracy pod presją czasu, wymagającej umiejętności organizacyjnych i samodzielności,
  • sprawnie posługiwanie się komputerem i pakietem Microsoft Office,

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!