Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych 207 wyświetleń4 aplikacje

PRIME Energy specjalizuje się m.in. w projektowaniu i budowie sieci elektroenergetycznych dla przedsiębiorstw energetycznych. Nasze bogate zaplecze techniczne, wiedza i długoletnie doświadczenie zapewniają naszym  klientom kompleksową obsługę.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie (skompletowanie) projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Uzgodnienia z przedsiębiorstwami energetycznymi, urzędami i organami administracji publicznej,
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy przebieg procesu tworzenia dokumentacji,
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,
  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych i inwentaryzacjach.

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy po zakończeniu stażu,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia przy projektowaniu i budowie sieci elektroenergetycznych ,
  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej do egzaminu na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Możliwość pracy zdalnej i dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb
  • Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy – komputer, telefon, oprogramowanie, samochód

Wymagania

  • VI semestr studiów na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika i pokrewne,
  • Znajomość: MS Office, CAD,
  • Cechy osobowe: rzetelność, skrupulatność, komunikatywność, kreatywność, umiejętność myślenia analitycznego, dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomości języka angielskiego i prawo jazdy kat. B – mile widziane,

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować