Asystent Projektanta sieci i instalacja sanitarnych Wrocław / Kreślarz AutoCAD 284 wyświetlenia6 aplikacji

Zakres obowiązków

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko asystenta projektanta instalacji i sieci gazowych / kreślarza AutoCAD.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:

1. Samodzielne wykonywanie dokumentacji projektowych sieci, instalacji i stacji gazowych.

2. Asystowanie przy trudniejszych, bardziej złożonych zagadnieniach projektowych i inwestycyjnych.

3. Uzyskiwanie uzgodnień branżowych, decyzji, opinii i uzgodnień organów administracji państwowej i samorządowej.

Oferujemy

1. Możliwość rozwoju zawodowego i poznanie branży.

2. Pracę w młodym, energicznym zespole.

3. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

4. Obycie praktyki zawodowej w biurze i na budowie niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych.

5. Pakiet opieki medycznej.

Wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe inżynieria środowiska lub pokrewne.

2. Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

3. Sumienność.

4. Wysoka kultura osobista (kontakt z kontrahentami).

5. Znajomość obsługi rodziny programów CAD np.: AutoCAD, Bricscad a także pakietu MS Office (Word, Excel).

6. Mile widziane prawo jazdy kat B.

Forma zatrudnienia oraz wymiar godzinowy do uzgodnienia.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas