ASYSTENT PROJEKTANTA W SPECJALNOŚCI HYDROTECHNICZNEJ 86 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach hydrotechnicznych (śluzy, jazy) – zakres hydrotechniczny (konstrukcyjno – budowlany), w szczególności: wykonywanie rysunków oraz  opracowań,
  • wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,
  • udział w prowadzeniu części formalno – prawnej procesu projektowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo, inżynieria środowiska, specjalności: geotechnika, hydrotechnika, melioracje,
  • umiejętność pracy w programie AutoCad,
  • znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach,
  • kartę sportową – multisport,
  • pracę w profesjonalnych programach inżynierskich,
  • współpracę z pracownikami naukowymi, rzeczoznawcami, projektantami, wykonawcami robót budowlanych,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • elastyczny czas pracy.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas