Asystent technologa CNC 97 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • rozumienie specyfikacji wykonywanego zadania i pożądanego wyniku, dzięki czytaniu ze zrozumieniem rysunków technicznych.
  • ustawianie, mocowanie, konfiguracja i kalibracja maszyn CNC i akcesoriów, które mają być używane w projektach
  • zadbanie o jakość i zgodność wykonywanych elementów
  • sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów
  • bieżąca kontrola pracy maszyny / obrabiarki CNC, tak by mogła pracować w pełnych cyklach produkcji dużej liczby części
  • sprawdzanie obszaru roboczego i maszyny CNC, które były używane w ciągu dnia przed wyjazdem
  • programowanie CAD/CAM
  • tworzenie rysunków modeli w Autocad / Fusion 360

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu programisty CNC
  • pracę przy skomplikowanych projektach jednostkowych
  • umowę o pracę / umowę zlecenie
  • pracę w młodym kreatywnym zespole

Wymagania

  1. Dobre zdolności komunikacyjne
  2. Umiejętność obsługi precyzyjnych narzędzi pomiarowych
  3. Umiejętność czytania rysunków technicznych
  4. Szczegółowe wymagania
  5. Znajomość obsługi komputera z podstawową znajomością programowania komputerowego i CAD / CAM
  6. Dodatkowym atutem jest dyplom inżyniera

STRONA FIRMY:  WWW.CNC71.COM

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas