ASYSTENT / -TKA KIEROWNIKA PRODUKCJI 61 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków:

  1. Tworzenie harmonogramów produkcji
  2. Nadzorowanie i rozliczanie procesu planowanej produkcji i jej weryfikacja
  3. Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów wszystkich materiałów produkcyjnych
  4. Dbanie o jakość produkcji
  5. Raportowanie i analizy wydajności produkcji
  6. Wsparcie i asystowanie w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
  7. Nadzór (monitorowanie) dokumentacji produkcyjnej
  8. Tworzenie celów ilościowy i jakościowych we współpracy z kierownikiem produkcji
  9. Współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych

Oferujemy

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2.  Atrakcyjne wynagrodzenie
  3.  Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej;
  4.  Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
  5.  Dodatkowe benefity: kartę Multisport , ubezpieczenie grupowe na życie

Wymagania

  1. Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  2. Praktyczna wiedza w zakresie optymalizacji produkcji
  3. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  4. Bardzo dobra znajomość programu Excel
  5. Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywanie problemów
  6. Pożądana znajomość programu AutoCAD

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować