Asystent w dziale Land Acquisition 50 wyświetleń

SATOIA S.A. to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma na wrocławskim rynku – spółka celowa dużego generalnego wykonawcy z 20 letnim doświadczeniem. Zajmuje się zakupem/pozyskiwaniem i przygotowywaniem gruntów pod inwestycje logistyczne. W związku z realizowanymi projektami, poszukujemy pracownika na stanowisko asystenckie obszaru Land Acquisition. Praca będzie polegać na wyszukiwaniu i wstępnym opiniowaniu gruntów według określonych  parametrów. Do naszej siedziby w Sky Tower we Wrocławiu zatrudnimy osobę zorganizowaną, kreatywną, nie bojącą się wyzwań i pracy w grupie.

Oferujemy pracę w zgranym, pełnym pasji zespole, szkolenia i liczne okazje do poszerzania wiedzy z obszaru nieruchomości w praktyce przy jednoczesnym atrakcyjnym systemie wynagrodzeń. W przypadku pozytywnej oceny okresu próbnego jesteśmy otwarci na długoterminową współprace.

Zadania:

– wyszukiwanie gruntów inwestycyjnych

– analiza stanu formalno-prawnego gruntów

– tworzenie prezentacji projektowych

– opracowywanie raportów dot. prowadzonych postępowań

– kontakty z urzędami, pośrednikami, administracją publiczną

Nasze wymagania:

– umiejętność interpretacji map oraz planów zagospodarowania przestrzennego

– znajomość zakresu formalno-prawnego zakupu gruntów

– bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

– wiedzę

– wynagrodzenie oparte na podstawie i systemie prowizyjnym

– trening umiejętności zawodowych z obszaru nieruchomości, negocjacji, przeprowadzania transakcji

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono