asystent 135 wyświetleń

Zakres obowiązków

Zajmujemy się projektowaniem obiektów średniokubaturowych usługowych, przemysłowych oraz małych osiedli mieszkaniowych (projektowanie architektoniczne oraz koordynacja wielobranżowa, pozostałe branże zlecamy na zewnątrz) a także prowadzeniem inwestycji w branży budowlanej. Aktualnie potrzebujemy asystenta do opracowania dokumentacji budowy, ale także do prac projektowych. Jednocześnie zajmujemy się kilkoma projektowani na różnych etapach , możliwe jest, że dana osoba będzie zajmowała się zarówno projektowaniem przy jednej inwestycji jak i przygotowaniem dokumentacji innej budowy .

Zakres obowiązków (na początek praca pod nadzorem uprawnionej osoby , z czasem możliwa samodzielna praca) :

opracowanie rysunków szczegółowych i zamiennych na budowę, projekty wykonawcze, wizyty na budowie, dokumentacja zdjęciowa i raporty, wyszukiwanie firm wykonawczych , przygotowanie zapytań ofertowych.

Oferujemy

  • stała praca na umowę o pracę lub zlecenie (możliwe różne formy umowy, także część etatu w ogłoszeniu można podać tylko jeden rodzaj)
  • zdobycie doświadczenia poprzez częste wizyty na budowie
  • nauka procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych od początku do końca
  • możliwość zdobycia praktyk do uprawnień projektowych architektonicznych lub konstrukcyjno-budowlanych wykonawczych
  • praca stacjonarna w biurze we Wrocławiu ul. Grabiszyńska oraz sporadyczne wyjazdy na budowy

Wymagania

  1. ukończone studia na Wydz. Budownictwa lub Architektury , przynajmniej 3 – letnie
  2. bardzo dobra znajomość Autocad, Microsoft Office, Revit
  3. prawo jazdy kat B, mile widziany samochód do dyspozycji (co z czasem umożliwi dodatkowe samodzielne wizyty na budowie).

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!