Automatyk 77 wyświetleń2 aplikacje

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Automatyk

Zakres obowiązków

  • Konserwacja maszyn i urządzeń, oraz instalacji technicznych,
  • Prowadzenie regularnych przeglądów i prac instalacyjnych,
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie,
  • Diagnozowanie stanu maszyn, wprowadzanie modyfikacji, oraz analizowanie programów sterujących,
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • Optymalizowanie pracy maszyn i urządzeń technicznych,
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją wózków widłowych,
  • Planowanie wydatków związanych z utrzymaniem technicznym urządzeń oraz instalacji,
  • Ofertowanie i zamawianie urządzeń oraz części zamiennych.

Oferujemy

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę
  • karta sportowa
  • karty upominkowe
  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami
  • dofinansowanie do wypoczynku

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe),
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Wiedzę z zakresu elektrotechniki, elektroniki i komunikacji urządzeń,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi systemu kontroli dostępu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Wiedza z zakresu sterowników przemysłowych PLC,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono