Automatyk 579 wyświetleń7 aplikacji

Zakres obowiązków

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń poprzez realizację remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek
  • szybkie i skuteczne przywracanie funkcjonalności systemów
  • udział w pracach modernizacyjnych – modyfikacja i tworzenie oprogramowania PLC Siemens

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • opieka ze strony biura

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki i hydrauliki
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC Siemens (obsługa i programowanie sterowników)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • aktualne uprawnienia SEP E powyżej 1 kV (mile widziane D)
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować